Супа од моркови

220,00ден

Категорија

Опис

Морков, ѓумбир, семки од тиква, грчки јогурт / кокосова павлака, маслиново масло, сол, бибер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Супа од моркови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *