Сирово брауни

100,00ден

Категорија

Опис

Ореви, пекан ореви, ф’стаци, какао, чиа, брусница, урми, темно чоколадо

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сирово брауни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *