Сникерс бомбици

50,00ден

Категорија

Опис

Овес, ореви, кикирики, путер од кикирики, урми, темно чоколадо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сникерс бомбици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *