Еспресо бомбица

50,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Овес, урми, еспресо, темно чоколадо

Алергени: глутен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еспресо бомбица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *