Кокос бомбица

40,00ден

Категорија

Опис

Урми, какао, путер од кикирики, кокос

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кокос бомбица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *