Тост лепче со чоко путер, банана и гранола

160,00ден

Категорија

Опис

Тост лепче со чоко путер, банана и гранола

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тост лепче со чоко путер, банана и гранола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *