Тост регулар

200,00ден

Категории ,

Опис

Интегрално лепче, димено пилешко, млечен кашкавал

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тост регулар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *