Нутела бар

100,00ден

Категорија

Опис

Овес, урми, путер од лешник, какао, темно чоколадо, кокосово масло

Алергени: глутен, јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нутела бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *