Вишна чоко трафл

50,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, темно чоколадо, вишни, екстракт од рум

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вишна чоко трафл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *