Рафаело бомбици

50,00ден

Категорија

Опис

Кокос, веганско маскарпоне, путер од лешник, агаве, кокосово масло

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рафаело бомбици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *