Сникерс бар

100,00ден

Категорија

Опис

Овес, урми, путер од кикирики, темно чоколадо

Алергени: глутен, јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сникерс бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *