Чиа манго

170,00ден

Категорија

Опис

Чиа во млеко од индиски ореви, банани, путер од кикирики, пире од манго, гранола

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чиа манго”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *