Чоколаден тарт со вишни

140,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, какао, урми, вишни, темно чоколадо, растително млеко

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чоколаден тарт со вишни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *