Цезар салата

230,00ден

Категорија

Опис

Марула, краставица, шери домати, пилешки стек, кубети

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цезар салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *