Туна салата

210,00ден

Категорија

Опис

Марула, краставица, пченка, туна, маслинки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Туна салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *