Паста салата

220,00ден

Категорија

Опис

Марула, интегрални макарони, пченка, авокадо, шери домати, фета сирење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паста салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *