Мексиканска салата

210,00ден

Категорија

Опис

Марула, краставица, шери домати, црвен грав, пченка, маслинки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мексиканска салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *