Мачмалоу

50,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, веганско маскарпоне, кокос, агаве

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мачмалоу”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *