Јафа чоко бар

110,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, индиски ореви, темно чоколадо, портокал, агаве

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јафа чоко бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *