Бадем мињон

100,00ден

Категорија

Опис

Веганско маскарпоне, бадеми, путер од бадем, темно чоколадо, агаве

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бадем мињон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *