Лосос bowl

600,00ден

Категорија

Опис

– микс зелена салата
– лосос
– басмати ориз со брокула
– свеж зеленчук
– дресинг ( маслиново масло, лимон, мед, сенф )

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лосос bowl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *