Веган bowl

260,00ден

Категорија

Опис

микс зелена салата
– хумус
– киноа во сос од сушени домати
– црвен грав
– авокадо
– свеж зеленчук
– дресинг со таан и магдонос

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Веган bowl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *