Вегетаријански bowl

260,00ден

Категорија

Опис

– микс зелена салата
– варено јајце
– сирење
– динстан зеленчук ( брокула, тиквица, карфиол, кромид, пиперка)
– шампињони
– свеж зеленчук
– тостирани семки од тиква
– дресинг ( сенф, мајонез, неутрална павлака, кари )

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вегетаријански bowl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *