Мексикан тако bowl

330,00ден

Категорија

Опис

– зелена салата
– јунешко месо со тако зачини
– пченкарна пита
– свеж зеленчук
– кисели краставички
– пармезан

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мексикан тако bowl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *