Пилешки bowl

300,00ден

Категорија

Опис

– микс зелена салата
– пилешко месо
– басмати ориз со зеленчук
– свеж зеленчук
– авокадо
– сос од црвена пиперка и бадеми
– дресинг ( сенф, мајонез, неутрална павлака, кари )

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилешки bowl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *