Протеински бомбици

50,00ден

Категорија

Опис

Овес, whey протеин, мед, путер од кикирики, чоко капки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Протеински бомбици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *